Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/mansser/domains/mansser.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5413

MÄNSSER OSMO

MÄNSSER OSMO – to system mycia paneli fotowoltaicznych i szyb na wysokości
z wykorzystaniem technologii ultra czystej wody, wytwarzanej przez czterostopniowy system
filtracji.

Mycie hal i magazynów

Urządzenie doskonale nadaje się do mycia elewacji z płyty warstwowej lub blaszanej.

Dzięki zastosowaniu ultralekkich kijów sięgających nawet do 20 m brak jest konieczności zastosowania zwyżek czy podnośników. Mycie elewacji jest skuteczne i szybkie – nawet 200 m2/godzinę.

Możliwe jest również stosowanie tego typu mycia wewnątrz obiektów, o ile posadzki są wodoodporne, a konstrukcja ścian pozwala na swobodne spływanie wody.

Innowacyjny i przyjazny dla środowiska.

Mansser Osmo gwarantuje doskonałe wyniki na pionowych powierzchniach bez chemicznych detergentów. Ponieważ nie są używane żadne produkty chemiczne, ścieki z systemu OSMO można wykorzystać do podlewania roślin lub po prostu wylać do kanalizacji publicznej.

Wykorzystuje 4-stopniową filtrację do stworzenia najczystszej wody.

Filtr osadu – do usuwania cząstek stałych większych niż 5 mikronów

Membrana odwróconej osmozy – usuwa do 98% zanieczyszczeń i soli

Filtr z węglem aktywnym – do usuwania chloru, który w innym przypadku zniszczyłby filtr odwróconej osmozy

Wkład z żywicą dejonizującą – usuwa pozostałe ciała stałe i wytwarza w 100% czystą wodę.

Zastosowanie wody demimeralizowej

Obecnie wraz z rozwoje budownictwa zachodzi coraz większa potrzeba czyszczenia powierzchni pionowych. Urządzenia do produkcji wody osmotycznej firmy Mansser to najbardziej skuteczne obecnie na rynku zestawy do czyszczenia wszelkich gładkich powierzchni, takich jak :

Szkło

Panele słoneczne

Aluminium

Panele reklamowe

Gładkie elewacje

Inne nieporowate materiały

MÄNSSER OSMO jest napędzany silnikiem 0,75 kW i wysoko przepływową obrotową pompą wytwarzającą do 8l/min czystej wody. Dzięki wydajnemu silnikowi i pompie urządzenie bez problemu może pracować na zewnętrznym zbiorniku z wodą bez konieczności podłączenia do sieci. Dzięki zastosowanemu połączeniu Y rozdzielany jest przepływ wody, co pozwala na korzystanie z urządzenia 2 użytkownikom jednocześnie. Producent zaleca go do najbardziej wymagających profesjonalnych zastosowań. Urządzenie do mycia wodą demineralizowaną wyposażone jest w wydajną pompę oraz czterostopniowy system filtracji, który zapewnia najwyższy zasięg oraz wydajność.

Zasilany prądem ​
Najwyższy stopień filtracji
Najwyższa wydajność